PDF

Wystawy

  • W latach 1996-2004 i roku 2006 Centrum organizowało wystawy prac laureatów konkursu przyrodniczo-artystycznego „Żubry potrzebują Indian” i uczestników wycieczek „Autoportret z Przyrody”, które odbywały się w Pałacu Młodzieży w Katowicach. W 2001 roku na wystawie zaprezentowano także najciekawsze prace nadesłane na konkurs „Rok 2001 – Międzynarodowy Rok Nietoperzy. Konkurs na najlepszy plakat propagujący ochronę nietoperzy”.

  • W 2004 roku współorganizowano wystawę pt. „Nie zabierajmy rzekom przestrzeni” wraz z organizacjami pozarządowymi: Światowym Funduszem na rzecz Ochrony Przyrody WWF Polska, Stowarzyszeniem Ekologiczno-Kulturalnym „Klub Gaja” i Towarzystwem na Rzecz Ziemi. Honorowy patronat nad wystawą objął Marszałek Województwa Śląskiego. Wystawa prezentowana była w gmachu Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach.

  • W 2004 roku współorganizowano wystawę pt. „Graniczne meandry Odry – europejski fenomen przyrody” wraz ze Światowym Funduszem na rzecz Ochrony Przyrody WWF Polska i Fundacją Zielonej Ligi, we współpracy z Muzeum Novojičínska. Honorowy patronat nad wystawą objęli – Konsul Generalny Republiki Czeskiej w Katowicach i Wojewoda Śląski. Wystawa prezentowana była w Pałacu Młodzieży w Katowicach.

Podziel się ze społecznością

×