PDF

Staże

| aktualizacja: 03 marzec 2016

Centrum oferuje możliwość odbycia płatnych staży finansowanych ze środków Powiatowych Urzędów Pracy (PUP) na następujących stanowiskach:

Bibliotekarz

Oferta skierowana jest do osób, które ukończyły studia licencjackie bądź magisterskie lub są studentami studiów zaocznych bądź wieczorowych na kierunku bibliotekoznawstwo, bądź pokrewnym oraz spełniają poniższe warunki:

  • bezrobotnych powyżej 50 roku życia,
  • bezrobotnych do 25 roku życia oraz osoby, które w okresie 12 miesięcy od ukończenia szkoły wyższej nie ukończyły 27 roku życia,
  • bezrobotnych długotrwale albo po zakończeniu realizacji kontraktu socjalnego, o którym mowa w art. 50 ust. 2 pkt 2, albo kobiet, które nie podjęły zatrudnienia po urodzeniu dziecka,
  • bezrobotnych samotnie wychowujących co najmniej jedno dziecko do 18 roku życia,
  • bezrobotnych niepełnosprawnych (uwaga: praca na I piętrze, budynek nie posiada windy).
Referent
Oferta skierowana jest do osób, które ukończyły studia licencjackie bądź magisterskie lub są studentami studiów zaocznych bądź wieczorowych na kierunku biologia i ochrona środowiska, bądź pokrewnym oraz spełniają poniższe warunki:
  • bezrobotnych do 25 roku życia oraz osoby, które w okresie 12 miesięcy od ukończenia szkoły wyższej nie ukończyły 27 roku życia,
  • bezrobotnych kobiet, które nie podjęły zatrudnienia po urodzeniu dziecka,
  • bezrobotnych samotnie wychowujących co najmniej jedno dziecko do 18 roku życia.

Stażysta na stanowisku Referenta może wykonywać różne prace w ramach działań prowadzonych zarówno przez Pracownię Dokumentacji Przyrody, jak i Pracownię Informacji Przyrodniczej, w zależności od aktualne realizowanych przez Centrum zadań i indywidualnych predyspozycji stażysty.

Uwaga!
Centrum nie posiada obecnie wolnych etatów i nie może zapewnić zatrudnienia po zakończeniu stażu. Oferta Centrum dotyczy więc wyłącznie tych PUP, które nie wymagają od Pracodawcy zatrudnienia stażysty po zakończeniu stażu.
Przyjęcie na staż uzależnione jest od dostępności środków dla danej grupy bezrobotnych w PUP właściwym dla kandydata z uwagi na jego miejsce zmeldowania. Szczegółowe informacje na temat zasad odbywania płatnych staży zamieszczone są na stronach internetowych PUP.
 
Dokumenty aplikacyjne należy przesłać na adres korespondencyjny Centrum, bądź drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podziel się ze społecznością

×