PDF

Praca Praktyki Staże Wolontariat

Agnieszka Wower | aktualizacja: 01 październik 2020

Oferty pracy

Aktualne informacje o ofertach pracy w Centrum zamieszczone są na stronie: http://www.cdpgs.katowice.pl/praca-w-centrum/oferty-pracy

Praktyki Staże Wolontariat

Prace Centrum Dziedzictwa Przyrody Górnego Śląska wspomagają również osoby niezatrudnione na etatach. W ramach programu praktyk, stażu i wolontariatu prowadzone są prace użyteczne dla Centrum, jak również poszerzające umiejętności studentów i absolwentów w zakresie ochrony przyrody, badań naukowych i baz danych oraz edukacji przyrodniczej.

W latach 2004-2006 praktyki studenckie, trwające od 2 do 4 tygodni, odbyło 17 studentów Uniwersytetu Śląskiego. W latach 2012-2016 praktyki zawodowe, trwające od 2 do 4 tygodni, odbyło 5 studentów z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie (1), Politechniki Śląskiej w Gliwicach (2) i Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (2). W latach 2003 i 2013 zatrudniono również wolontariuszy, którzy w okresie 1 miesiąca świadczyli nieodpłatnie pracę na rzecz Centrum. W latach 2010-2012 staż, trwający od 3 do 6 miesięcy, odbyło 5 osób skierowanych z Powiatowych Urzędów Pracy w Będzinie, Katowicach, Piekarach Śląskich, Tychach i Zabrzu. Jeden ze stażystów został następnie zatrudniony w Centrum.

Podziel się ze społecznością

×